XenoBot

 

Czym jest XenoBot i dlaczego warto go używać?
XenoBot w prorównaniu z innymi botami działa zupełnie inaczej - zamiast emulować klawiaturę i mysz wysyła on odpowiednio zmodyfikowane komendy prosto w kliencie Tibii dzięki czemu bot działa znacznie szybciej od konkurencyjnych botów, przy czym jest ciągle bezpieczny!

Jak pobrać, zainstalować?

Wystarczy pobrać i zainstalować jak zwykły program... wersja jest już scracowana nie potrzebujesz już nic sciagać czy zmieniać!

Czy jest bezpieczny? Można dostać bana?

Używanie każdego bota jest niebezpieczne, jeżeli używamy go z głową - zmieniamy expowiska, używamy różnych skryptów, unikamy bocenia afk i raportów to powinien być bezpieczny.

Czy działa z Tibia 11?

Nie, aby używać bota trzeba korzystać ze starego klienta - Tibia 10, który wciąż działa i można na nim grać, stary client pod na zwą Tibia 10 jest do pobrania na stronie Tibia.com oraz w zakładce Tools

 

Download:
(% dlm XenoBot10.zip button %)

Hasło (password) potrzebne do instalacji: tibiabot

Crack nie działa pod Windows XP!
Jeżeli masz problem z uruchomieniem bota zainstaluj Visual Redistributable Package

Strona korzysta z plików "cookies". Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza ich akceptację. Jako Administrator nie biorę odpowiedzialności za szkody takie jak utrata danych które mogą powstać w wyniku wykorzystywania oprogramiania znajdującego się na tej stronie. Pliki mają charakter testowy (demo) po zapoznaniu się z produktem należy uiścic opłatę licencyjną na stronie autora oprogramowania.