Klienty Tibia

Nowa wersja Tibii? Czy stare boty będą działać? Co zmieniono? Dalej używanie botów są bezpieczne?

Tibia 11

Klient w wersji 11.0 pojawi się wraz z przeprojektowanym oknem logowania, z ulepszonym procesem instalacji oraz aktualizacji. Najważniejszą sprawą jest to, że Tibia 11 została gruntownie przeprojektowana od środka. Od strony technicznej klient jest całkowicie zmieniony tak, aby pasował do Tibii w przyszłości.

Aktualne testy oraz badania przeprowadzone przez twórców botów wykazują iż Cipsoft aktualnie nie dodał żadnych podejrzanych mechanizmów które wykrywały by boty, więc używanie bota pod Tibia 11 będzie tak samo niebezpieczne jak obecnie.

Aktualnie potwierdzone boty które będą działać z nową wersją Tibii 11:

  1. WindBot
  2. iBot
  3. ...

Boty których rozwój zostanie zatrzymany, będą działać jedynie na OTS w wersji Tibia <10.99:

  1. XenoBot
  2. MageBot
  3. RedBot (prawdopodobnie)
  4. TibiaAuto
  5. BBot
Należy pamiętać iż Tibia 11 to zupełnie napisany program od nowa - żadne stare boty nie będą działać! Należy je napisać od nowa bądz gruntownie przebudować!

Tibia Flash

Klient przystosowany do działania pod przeglądarkami internetowymi, wymaga zainstalowanego Flash Playera. Cipsoft zaleca przeglądarkę Chrome do używania Tibia Flash. Obecnie nie istnieją żadne boty przystosowane do tego klienta.

 

Retro Tibia Client (< 10.99)

Stare wersję Tibii, przydatne jedynie w OTS (open tibia server) czyli serwerach nieoficialnych stworzonych głównie przez graczy dla graczy. Istnienie masa narzędzi oraz botów przystosowanych do starej Tibii. Pliki z różnymi wersjami Tibii dostępne w zakładce Tools

Strona korzysta z plików "cookies". Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza ich akceptację. Jako Administrator nie biorę odpowiedzialności za szkody takie jak utrata danych które mogą powstać w wyniku wykorzystywania oprogramiania znajdującego się na tej stronie. Pliki mają charakter testowy (demo) po zapoznaniu się z produktem należy uiścic opłatę licencyjną na stronie autora oprogramowania.